NASA Provides Venerable Hubble Hardware to Smithsonian ناسا هابل این نهاد مقدس به سخت افزار اسمیتسونین
11.18.09 ناسا هابل این نهاد مقدس به سخت افزار اسمیتسونین 11.18.09
. کهکشان انجیسی 4710 است تقریبا یک بر لبه را به نظر ما از زمین است.  این دیدگاه ستاره شناسان اجازه می دهد تا به آسانی تشخیص تحدب مرکزی ستارهها را از نان شیرین و پهن آن روی دیسک مسطح از ستارگان ، گرد و غبار و گاز. های اعتباری : ناسا ، اسا و P. Goudfrooij (STScI) 
> تصویر بزرگ دو کلید سازهای ناسا تلسکوپ فضایی هابل که خانه جدید در اسمیتسونین در موزه ملی هوا و فضا در واشنگتن پس از روی فضاپیمای آتلانتیس ماه مه گذشته به زمین بازگشت.

. فضانوردان آورده بازگشت فیلد وسیع و سیارات دوربین 2 و یا WFPC - 2 ، و اصلاحی اپتیک تلسکوپ فضایی محوری جایگزین ، یا COSTAR ، پس از بیش از 15 سال در فضا.  دوربین برگردانده تصاویر یاد که در حال حاضر adorn پوستر ، آلبوم را پوشش میدهد ، اینترنت ، کلاس های درس و علم در سراسر جهان متن کتاب.

" "این دوربین که نجات هابل بود ، گفت :" اد Weiler ، مدیر دیپلم برای هیأت مدیره مأموریت علمی در مقر ناسا در واشنگتن است. ""من به جلو برای مدت طولانی برای ایستادن در مقابل این ساز بسیار نگاه در حالی که در معرض نمایش عموم گذاشته شود." 

پس از پرتاب هابل و استقرار روی شاتل در سال 1990 ، دانشمندان متوجه آینه اولیه تلسکوپ را به حال یک عیب ، معروف به خطاهای کروی.  لبه بیرونی آینه خیلی صاف شده توسط عمق 2.2 میکرون زمین بود ، تقریبا به یک برابر با یک پنجاهم ضخامت by a depth of 2.2 microns, rouموی انسان است. این منجر به نقص کوچک در تصاویر فازی به دلیل برخی از نور از اجسام در حال مطالعه بود را پخش کردند.

. هابل اولین ماموریت سرویس دهی تلسکوپ با ارائه سخت افزار است که اساسا به عنوان عینک چشم عمل. . در یدلایمخیرات 1993 دسامبر روی فضاپیمای اندور آغاز شد ، ماموریت اضافه شده WFPC - 2 ، در مورد اندازه پیانو نوزاد بزرگ و COSTAR ، در مورد اندازه از کیوسک تلفن.  به تعمیر نوری ساخته شده در سال ، در حالی که COSTAR را تصحیح اپتیکی هابل برای سازهای دیگر.

بیش از 135،000 رصد اجرام سماوی 1993 - 2009 ساخته شده است.   دوربین در خدمت طولانی ترین و نیرومند ترین ابزار روی هابل بود.

برای سال فیلد وسیع و سیارات دوربین 2 بوده است عکس برداری از کهکشان ، گفت :" جان Trauger ناسا از آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا ، کالیفرنیا "امروز ، ما در حال عکس برداری از WFPC - 2 و من عقیده دارم که اگر وجود داشت همیشه یک دوربین است که سزاوار داشتن آن عکس گرفته شده ، این است به آن. " 
ابزار هابل را در معرض نمایش در ملی هوا و فضا موزه فضای سالن می شود را از طریق اواسط دسامبر. They  سپس آنها را به کالیفرنیای جنوبی در سفر به طور موقت به نمایش در مکانهای مختلف.Smithsonian Air and . در ماه مارس سال 2010 ، ابزار برای هوا و فضا موزه اسمیتسونین ، بازگشت به جایی که آنها به زودی اقامت دائم. 

ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت را طراحی و ساخته شده y Agency. ابزار COSTAR توسط توپ هوا و فضا در بولدر ، Colo. تلسکوپ فضایی هابل ساخته شده بود یک پروژه از همکاری های بین المللی میان ناسا و آژانس فضایی اروپا شده است. . این پروژه توسط فضایی گودارد ناسا در مرکز پرواز Greenbelt ، Md. موسسه علوم تلسکوپ فضایی در بالتیمور انجام می شود عملیات هابل علم است.  موسسه ناسا است توسط انجمن دانشگاهها برای پژوهش در نجوم Inc. ، در واشنگتن اداره می شود. 

برای اطلاعات بیشتر درباره تلسکوپ فضایی هابل ، دفعات مشاهده شده : http://www.nasa.gov/hubble Bookmark and Share