بیل را بکش تارانتینو به سه‌گانه تبدیل می‌شود
جام جم آنلاین: کوئنتین تارانتینو که این روزها فیلم سینمایی "لعنتی‌های بی‌آبرو" را بر پرده سینماها دارد، از تصمیم خود برای تبدیل فیلم‌های "بیل را بکش" به یک سه‌گانه تا سال 2014 خبر داد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد: تارانتینو اخیرا در یک گفتگو که از تلویزیون ایتالیا پخش شد در این باره گفت: در قسمت سوم شخصیت "عروس" که اوما تورمن ایفاگر آن است باز هم به مبارزه با دشمنان خود برخواهد خواست.

وی درباره فاصله 10 ساله میان قسمت‌های دوم و سوم فیلم افزود: در وهله نخست فکر می‌کنم من و تورمن نیاز به استراحتی 10 ساله داریم. علاوه بر آن من شیفته شخصیت "عروس" هستم و به نظرم او حق دارد 10 سالی را در آرامش بگذراند تا فرزندش را بزرگ کند. در دو فیلم قبلی زیاد از او کار کشیدم و دلم می‌خواهد او 10 سال زندگی آرام و بی‌دردسر را پشت سر بگذراند.

تارانتینو سال 2004 همزمان با اکران دومین قسمت از "بیل را بکش" گفته بود که برنامه تولید قسمت سوم این فیلم را برای 10 سال آینده مد نظر دارد. وی آن زمان در یک کنفرانس خبری گفت: نقشه‌هایی دارم البته نه به این زودی، بلکه برای 10 سال آینده. می‌خواهم قسمت سومی برای این مجموعه بسازم.