فرمانده انتظامی تهران خبرداد:
دستگیری 9تن در شهرآورد تهران
جام جم آنلاین: سردار عزیزالله رجب زاده فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 9 تن در حاشیه بازی دو تیم فوتبال استقلال - پرسپولیس به جرم حمل موادمخدر ، خرید و فروش بلیت غیرمجاز و درگیری خبر داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه در حال حاضر استادیوم آزادی به صورت كامل تخلیه شده است، گفت: ماموران پلیس در حاشیه بازی دو تیم فوتبال استقلال - پرسپولیس،‌ سه تن به جرم حمل موادمخدر، سه تن به جرم خرید و فروش غیرمجاز بلیت و سه تن را نیز به جرم نزاع و درگیری دستگیر كردند.

وی با بیان اینكه برخورد خاصی بین تماشاگران دو تیم پس از اتمام بازی رخ نداد، افزود: این دیدار با نظم و امنیت كامل برگزار شد، به طوری كه مسوولان دو تیم و تماشاگران از این موضوع رضایت داشتند.

به گفته سردار رجب زاده، تعدادی از ماموران پلیس در داخل اتوبوس‌های حامل تماشاگران، كنترل امنیت را برعهده دارند تا مشكل خاصی نیز در این باره به وجود نیاید.

فرمانده انتظامی تهران در رابطه با كنترل فضای استادیوم توسط دوربین‌های مداربسته نیز اظهار كرد: در حال حاضر در بخشی از پاركینگ‌ها و محدوده استادیوم آزادی، دوربین‌های مداربسته نصب شده است. همچنین قرار است تا داربی آینده برخی از نقاط كور و دور از چشم استادیوم نیز به دوربین مداربسته مجهز شود.

وی در رابطه با موضوع بلیت فروشی هم گفت: مانند دفعات گذشته به دلیل نبودن سازوكار مناسب، در بازی امروز هم مشكلاتی همچون ازدحام جمعیت در پشت درب‌های استادیوم وجود داشت، به طوری كه نزدیك به 15هزار نفر برای تماشای بازی، شب را پشت درب‌های استادیوم سپری كردند، این درحالی است كه اگر راهكار مناسبی در این‌باره اندیشیده شود دیگر شاهد اتلاف وقت و به وجود آمدن این مشكلات نخواهیم بود.